Subtil keratin

Subtil Keratin je řada produktů, při jejich aplikaci dostáváme do rukou jedny z nejlepších výrobků pro suché, krepaté, matné, dehydratované a poškozené vlasy. Tato novinka je intenzivním programem rekonstrukce vlasů.

Jaké je tajemství vysoké účinnosti keratinového programu Subtil? Přípravky obsahují dva typy (dvě velikosti) rostlinných keratinových lehce vstřebatelných molekul. Ty snadno pronikají do hloubky vlasového vlákna, kde působí jako "cement" - výplň pro opravu - regeneraci poškozených částí vlasů. Tím dochází v poměrně velmi krátké době k obnově poškozených částí vlasů, návratu lesku, jemnosti, hydrataci, dobré rozčesatelnosti a odolnosti proti dehydrataci.

Profesionální péče v salonu má čtyři kroky: čištění, rekonstrukci, hydrataci a termo-akci. Té se budeme věnovat někdy příště.

Přípravky  pro domácí aplikaci jsou určeny jak pro každodenní použití, tak pro prodloužení efektu keratinové Subtil kúry provedené v salonu. Eliminují každodenní negativní působení slunečního záření, větru, vlivu znečištění prostředí na vlasy, chemicky dráždivých látek i působení mechanického. Při domácí péči je třeba doplnit denní ztráty keratinu. Keratinová řada pro domácí péči obsahuje tři výrobky: čistící šampon (bez síranů, parabenů a barviv), hydratační masku (bez parabenů a barviv) a termoaktivní mléko (bez parabenů a bez barviv). Výhodou je, že přípravky lze používat samostatně podle toho, jakou péči vlasy vyžadují.


ZjYzNWF