Úvod »Subtil péče o vlasy» Subtil Care Force traitement antichute 50 ml


        

Subtil Care Force traitement antichute 50 ml

Subtil Care Force sérum proti padání vlasů 50 ml

skladem

 

Číslo produktu: SUBTRAIT
Výrobce: Ducastel
EAN kód: 3242170001686
naše cena bez DPH : 1 049,59 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 270,00 Kč

Subtil Care Force traitement antichute stimulateur de croissance - sérum proti padání a ke stimulaci růstu vlasů - patentovaný bylinný koncentrát.

Obsahuje extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z květů kanangy vonné, extrakt ze slupek citroníku limonového, extrakt z listů kajeputu (čajový strom), olej z šalvěje lékařské, cypřišový olej, extrakt z plodů palmy sabalové, extrakt ze semen vinné révy, extrakt z houby Shii Take a další.

Sérum pro oslabené a vypadávající vlasy, pro chronické, závažné a vytrvalé padání vlasů. Kombinuje patentované působení dvou aktivních rostlinných složek, stimulačně působících na cibulky vlasů a jejich bezprostřední okolí k preveci padání a podpory růstu vlasů. Zklidňující vlastnosti Shii Take, kanangy a hroznových procyanidolů a jejich schopnost působení proti volným radikálům pomáhají bojovat proti negativním vlivům  na okolí cibulek vlasů a pozitivně působí na kvalitu změn uvnitř cibulek. Revitalizují vlasy, obnovují jejich hustotu. Tyto vlastnosti působí souběžně s glykoproteiny (Solanum Glycoproteins), aktivní rostlinnou složkou, která podporuje růst vlasů a posiluje stimulaci keratinového metabolismu. Profesionální složení tohoto přípravku je podepřeno dvěma patenty a klinickou studií. Klinické studie, prováděná pomocí videotrichogramu dokazuje účinnost tohoto Subtil Care séra v 86% případů.

Návod k použití: aplikujte sérum do vlhkých nebo suchých vlasů, umytých šamponem Subtil Care Force. Před použitím dobře protřepte. Nanášejte na pokožku hlavy po sekcích přiloženým aplikátorem. Jemně vmasírujte, pak upravte vlasy obvyklým způsobem. První měsíc opakujte čtyřikrát týdně, dále dvakrát týdně po dobu dvou měsíců, najlépe na jaře a na podzim.

Vyrobeno ve Francii.

YzljM