Subtil barvy na vlasy / barvy na vlasy Subtil GREEN

Subtil GREEN - barva na vlasy s unikátním složením bez použití PPD, parabenu, amoniaku, parafinového oleje a rezorcinu. Složení barvy je minimálně z 92% surovin přírodního původu (kontrolováno a schváleno společností Ecocert). Barva je ideálně vyvážená. Obsahuje složky chránící pokožku hlavy. Profesionální složení umožňuje dosáhnout stálé syté barvy, stoprocentní krycí schopnost na šediny a maximální trvanlivost. Dovoluje také zesvětlení barvy vlasů až o tři odstíny, zatímco u žádných jiných barev bez amoniaku není zesvětlení možné ani o jeden odstín.

Unikátní složení minimalizuje nebezpečí vzniku alergické reakce.

Paleta 36 jedinečných vzájemně míchatelných odstínů a čtyř korekčních barev umožňuje míchat libovolné množství nových barevných odstínů.

Obsahuje olej ze slunečnicivých semen, olej z kukuřičných zrn, xantanovou gumu, kyselinu citronovou a další.

Barva má přijemnou ovocno-květinovou vůni.

Použití: vymáčkněte jeden díl barvy Subtil Green do nekovové nádobky. Přidejte jeden a půl dílu krémového aktivátoru Subtil Green 0 (3%) nebo Subtil Green 1 (6%) nebo Subtil Green 2 (9%). Pečlivě promíchejte za použití šejkru nebo štětce na barvení. Takto připravenou směs nanášejte na suché a neumyté vlasy štětcem na barvení pro Vás obvyklou technikou. Doba působení je 30 minut po nanesení směsi ke kořínkům. V odůvodněných případech, kdy barvíme vlasy s velkým podílem šedin může být doba působení prodloužena o dalších 10 minut. Po ukončení doby působení jemně napěňte s přidáním malého množství teplé vody a vypláchněte. Vlasy umyjte bezsulfátovým stabilizačním šamponem Subtil GREEN post color. Dobře vypláchněte pod tekoucí vodou až do doby, kdy při oplachování teče jen čistá voda. Aplikace pro šedé vlasy: při barvení vlasů s více než 70% šedin přidejte 1/2 dílu přírodního odstínu se stejným základem jako u zvolené barvy a použijte aktivátor Subtil Green 1 (20 Vol.).

Doporučení:

  • při přípravě, nanášení a mytí používejte vhodné jednorázové rukavice,
  • používejte výhradně doporučený krémový aktivátor Subtil GREEN 0, 1 nebo 2,
  • při míchání směsi barvy Subtil Green a aktivátoru Subtil Green používejte výhradně doporučený poměr složek
  • nikdy nepoužívejte kovové vybavení (misky, spony, hřebeny apod.)

Kolorimetrie: barvy Subtil Green se řídí kolorimetrickými pravidly. Pro neutralizaci zesvětlovaného základu aplikujte studené odstíny.

Vyrobeno ve Francii.

Řadit podle 
Výrobce  

ZjQ5MGYzOT