O NÁS
Vítejte na naší webové prezentaci výrobků značky SUBTIL výrobce Laboratoire Ducastel z Francie

 


Na těchto stránkách Vám přinášíme přehled o velmi kvalitní francouzské profesionální vlasové kosmetice SUBTIL od výrobce Laboratoire DUCASTEL.

Stránky slouží především jako katalog výrobků značky SUBTIL s důrazem na ty, které jsou našim exkluzivním zastoupením dodávány v současné době na náš trh. Sortiment je neustále aktualizován. Část z výrobků je určena pro prodej výhradně do kadeřnických salonů. Další část je určena k prodeji jak do kadeřnických salonů, tak i pro péči o vlasy v domácích podmínkách. Tyto výrobky se dají na těchto stránkách objednat a koupit,  katalog výrobků slouží současně jako e-shop.

Ceny výrobků SUBTIL v katalogu uvedené jsou cenami maloobchodními. Ceny a slevy pro kadeřnické salony si, prosím, vyžádejte na kosmetika.subtil@gmail.com.

Produkty jsou vyráběny s maximální péčí a filozofií velmi šetrného přístupu k vlasům a pokožce hlavy.  Přípravky pro péči  o vlasy jsou bez parabenu a silikonu. Samostatná řada barev na vlasy Subtil GREEN bez parabenu, PPD, čpavku, rezorcinu a pod. je složena z nejméně 92% z komponent přírodního původu. Tím se významnou měrou minimalizuje nebezpečí vzniku alergických reakcí u citlivých zákazníků. Vlastnosti tolik důležité pro výsledek barvení,  jako je 100% krycí schopnost na šediny, možnost zesvětlení až o tři odstíny a pod., jsou však v plné míře zachovány. Těmito vlastnostmi je barva Subtil GREEN na našem trhu jedinečná.

Keratinová řada poskytuje jedny z nejlepších přípravků na našem trhu pro suché, dehydratované, matné, krepaté, poškozené vlasy. Jednoduchá aplikace, okamžitý a dlouhodobý efekt.

V katalogu jsou také vybrané kadeřnické pomůcky, potřeby, ozdoby, nůžky apod. Ceny uvedené u těchto výrobků platí  pro kadeřnické salony, je možné je ale objednat také pro použití doma.

O NÁS

ZWFlYjg2